Veilingstukken 2017

Op onderstaande veilingstukken kan er gedurende de gehele expositie geboden worden. Op zaterdag 17 juni vindt er na 17.00 uur, in de Bethelkerk aan de Lanen, de uiteindelijke kunstveiling plaats. De hoogste bieder wordt dan de eigenaar van een (of meerdere) onderstaande kunstwerken! De opbrengst van de veiling is geheel ten gunste van Stichting Michael Wings. Deze stichting realiseert internet aan bed op kinderafdelingen in ziekenhuizen en zorgcentra.  Hopelijk zal het ook dit jaar weer een mooi bedrag opleveren voor Stichting Michael Wings.

Wil jij als kunstenaar ook iets ter beschikking stellen voor de veiling? Geef je veilingstuk dan door via inschrijven@keikharlingen.nl!!!

Op deze kunstwerken kan geboden worden tijdens KEIK:

Kunstenaar: Loet van Veen (Heerhugowaard)

titel: Haan

bronzen beeld

kunstenaar: Antje van der Werf (atelier Pursang Harlingen)

titel: ” het broedsje ”

20×20 incl lijst

olieverf

Kunstenaar: Geeske de Boer (Wijk bij Duurstede)

titel: “Zeezicht” (geschilderd aan zee in 2016)

30×30

olieverf

Kunstenaar: Jetty Boterhoek (Harlingen)

titel: Stoel

fotografie in lijst

titel: Strand

fotografie in lijst

Kunstenaar: Ton de Graaf (Harlingen)

Titel: Hobbelpaard

Acryl op doek met lijst

Kunstenaar: Ineke Veltman (Harlingen)

Titel: Venetiaans Carnaval

80×61

Acryl op MDF

Kunstnaar: Ineke Veltman (Harlingen)

Titel: Amelandergat

Inclusief grote lijst: 50x 58 x7,5

Acryl op MDF

Kunstenaar: Froukje Torensma (Kimswerd)

Titel: Precisclinder (2017)

23×33

olieverf op paneel

Fotograaf: Joachim de Ruijter (Harlingen)

Titel: Fortuna

foto wordt afgedrukt op een drager van 50×70 cm

Fotofgraaf: Jeannette Wouthuis (Harlingen)

Twee foto’s in lijst waarop afzonderlijk geboden kan worden.